Projekt “Razvojem male (komunalno prometne) infrastrukture do unapređenja kvalitete života (3RP3)”

Objava: 29.10.2021

Završetak Pješačko biciklističke staze u Mošćenici

Grad Petrinja u provedbi Programa integrirane fizičke, gospodarske i socijalne regeneracije malih gradova na ratom pogođenim područjima, koji provode Ministarstvo regionalnoga razvoja i EU fondova (MRRFEU) i Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava (MRMS), izgradnjom pješačke i biciklističke staze u Mošćenici završava projekt "Razvoja male (komunalno prometne) infrastrukture do unapređenja kvalitete života (3RP3)”. Ukupna vrijednost izvedenih radova je 5.062.989,60 kuna s PDV-om kojim se unaprijedila komunalno prometna infrastruktura u gradu Petrinji te doprinijelo unapređenju kvalitete života građana.

Izgradnjom pješačko biciklističke staze u Mošćenici kroz projekt "Razvojem male (komunalno prometne) infrastrukture do unapređenja kvalitete života (3RP3)” izgrađena su i ostala tri infrastrukturna projekta i to: „Proširenje groblja Sveti Benedikt u Petrinji“, „Izgradnja prometnih površina s komunalnom infrastrukturom i kanalizacije elektroničke komunikacijske mreže u dijelu naselja Slatina“ i „Građenje prometnica i parkirališta stambenog naselja Sajmište“. Nositelj projekta je Grad Petrinja, a partner Komunalac Petrinja d.o.o.